Define Tours ile Kalkan'ın Büyüsünü Keşfedin

Kalkan’ın güzelliğini Define Tours tekne turları ve gezileri ile keşfedin. Tekne turlarımız sizi Akdeniz’in berrak sularının yanı sıra bölgenin gizli hazinelerini keşfetme yolculuğuna çıkarıyor. Tekne turlarımız aileler, çiftler ve yalnız gezginler için unutulmaz bir deneyim sunuyor.

Heyecan verici Kalkan veya Kekova Batık Şehir tekne turlarımızdan birinde bize katılın ve Kalkan’ın harikalarını farklı bir bakış açısıyla keşfedin. Deneyimli rehberlerimiz sizi bölgenin zengin tarihini, kültürünü ve doğal güzelliklerini keşfetmeniz için bir maceraya çıkaracak.

Hakkımızda

Kalkan'ın Zengin Kültürünü ve Tarihini Keşfedin

Kalkan’ın büyüleyici su altı dünyasını keşfetmek ister misiniz? Bir tekne gezisinde bize katılın ve şnorkelli yüzmenin büyüsünü deneyimleyin. Define Tours ile en iyi tekne turu.

En Ucuz Teklifleri Alın

Kalkan Tekne Turunuzu Bugün Ayırın - Fırsatı Kaçırmayın!

Anında Onay

Özel Tekne Turlarımızla Kalkan'ı Şık Bir Şekilde Yaşayın

Turlar

Sizin için Popüler Turlar

Kalkan Plajlarının Berrak Sularına Dalın veya Tekne Turuyla Kekova Batık Şehri’nin Büyüleyici Tarihini ve Güzelliğini Keşfedin. Bize katılın ve Bu Antik Kentin Büyüsünü Yaşayın. Define Tours Tekne Gezileri ve tekne gezilerinde Macera Yüzmeye dalın. Lütfen tekne kiralama seçeneklerimizi inceleyiniz.

 

Kalkan Tekne Turu

Kekova Tekne Turu

Patara Quad Bike Trip

Patara Horse Riding Trip

Meis Greek Island Trip

Saklikent Canyon Trip

Car Hire in Kalkan

Dalaman & Antalya Airport Transfer

Why Choose Us

Soak Up the Sun: Sunbathing on Kalkan Boat Trips

Discover the Hidden Gems of Kalkan on a Boat Trip, Experience the Beauty of Kalkan with our Boat Excursion Packages. Don’t Miss These Must-See Attractions on Your Boat Trip Explore Kalkan’s Rich Culture and History. Book Your Kalkan Boat Tour and Explore the Mediterranean, Sail Away on an Unforgettable Boat Tour of Kalkan. Charter Your Own Private Boat for the Ultimate Experience, Sail the Mediterranean in Style with Our Private Boat Hire. Rent a Boat in Kalkan for Your Next Adventure, Discover Kalkan’s Hidden Gems with Our Boat Rental Service. Experience the Thrill of Snorkeling in Kalkan. Explore the Mysteries of Kekova Sunken City Boat Trip, Don’t miss the chance to explore the breathtaking Kekova Sunken City. Book now and take advantage of our limited-time offer. Kalkan Antalya Turkey Boat Cruise.

Airport Transfers

On time Pick Up service. Safe drive and professional drivers. Comfortable vehichles. Tracking all vehichles via GPS system

Beautiful Destinations

Discover the magnificent nature of Kalkan with Define Tours

Competitive Price

Reasonable price policy

Rent a Car

Contact us for more details about Rent a Car

Support

Expert support service to serve you better.

Best Travel Guide

Professional, experienced and knowledgeable guides.

Our Process

We Complete Every Step Carefully

01

Book A Tour

02

Confirmation

03

Enjoy Your Trip

Best Destination

Discover The Best Tours

Cast Your Line and Reel in the Big One on a Kalkan Tour. Catch the Biggest Fish in Kalkan with Our Fishing Tours. Feel the Rush with Our Kalkan Water Sports Activities. Experience the Adrenaline of Kalkan’s Water Sports, Kalkan excursions

Subscribe Our Newsletter & Get Latest News

Get the latest new in Kalkan